درباره ما

 

در دنیای امروز ما، زمانبندی برای انجام کارهای روزمره از قبیل خرید و یا دریافت خدمات اهمیت خاصی دارد. بعضی از خریدها بطور روزمره و مستمر انجام نمی شود و در فواصل زمانی طولانی تری صورت میگیرد، مثل خرید تایر و خدمات پس از فروش آن، لازم به ذکر است این امر برای رانندگان حمل و نقل جنبه پراهمیتی دارد. پس در انتخاب و خرید دقت کافی داشته باشید. کالایی خریداری نمایید که در وقت و هزینه های شما صرفه جویی کند.

در راستای این هدف، شرکت فارس تایر ایرانیان با بیش از بیست سال سابقه در امر واردات و فروش تایر و با بکارگیری مدیران و متخصصین مجرب سعی در ارائه خدمات با قیمتی مناسب از دو برند معتبر تایر اوتانی ساخت تایلند وتایر بلک لاین ساخت چین به شما هموطنان عزیز است. 

خدمتگزاران شما در این شرکت با تلاش بی وقفه و مستمر در اقصی نقاط میهن عزیزمان با جمع آوری اطلاعات و نحوه عملکرد تایرها در تمامی جاده های گرمسیر و سردسیر کشورمان جهت حمل و نقل ناوگان ترابری جاده ای و تست و آزمون تایرهای سواری تجربه خاصی داشته و در ارائه خدمات و نحوه انتخاب صحیح تایر به شما آمادگی دارند.

 

پس برای خرید آسانتر و صحیح در زمانی کوتاه با قیمتی مناسب با ما مشورت کنید.

 

آنچه که ما به شما ارائه میدهیم :

 

1. تایر اوتانی : اوتانی سازنده تایر اتوبوسی، باری، صنعتی، کشاورزی، راهسازی سنگین و فوق سنگین با 20 سال سابقه، یکی از بزرگترین صادر کننده های تایر به خاورمیانه، آفریقا و آمریکای جنوبی است. 

 

2. تایر بلک لاین : بلک لاین سازنده تایرهای پیشرفته سواری، باری و اتوبوسی میباشد و صادرات بسیار وسیعی در خاورمیانه و کانادا و آمریکای شمالی دارد.

 

3. تایر نیتو : نیتو از شرکت صنعتی خودروسازی ژاپنی است، که در زمینه تولید تایر سواری، کامیون و اتوبوس فعالیت می‌کند. شرکت نیتو تایر در سال ۱۹۴۵ راه‌اندازی شد. این شرکت هم‌اکنون نهمین تولیدکننده تایرهای اتومبیل در جهان می‌باشد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر اوساکا قرار دارد و سهام آن در بازارهای بورس اوساکا و بورس توکیو معامله می‌شود. 

 

4. تیوب و فلاپ پرشیا : تیوب و فلاپ پرشیا ساخت شرکت نکسن کره، تولید کننده انواع تیوب و فلاپ های سواری، باری و اتوبوسی می باشد. این شرکت صادرات بسیار وسیعی در سرتاسر دنیا دارد . 

ellipse